ŁADNY MODUŁ REZERWACJI ONLINE NA STRONĘ WWW HOTELU

ŁADNY MODUŁ REZERWACJI ONLINE NA STRONĘ WWW HOTELU

1 views
0

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – dlatego o własny wizerunek (również zewnętrzny) warto zawczasu solidnie zadbać. Taka na przykład estetyczna witryna internetowa stanowi bardzo dobrą wizytówkę firmy. Również obiektu hotelowego: zamieszczone zdjęcia, czytelność wiadomości lub prostota nawigacji po stronie mogą zdecydować o tym, czy potencjalny klient zdecyduje się na rezerwację pobytu. To samo booking engine. Im ładniejszy i bardziej przejrzysty, tym większa szansa na pozyskanie kolejnego gościa.

Taki moduł oferuje NFHotel

W optymalnych warunkach korzystanie z rezerwacji online będzie nawet przyjaźniejsze dla turysty niż bezpośredni kontakt z nawet najbardziej kompetentnym recepcjonistą. Podać liczbę osób, daty przyjazdu i wyjazdu, dobrać dostępne usługi dodatkowe (od wyżywienia po wymyślne atrakcje okolicznościowych pakietów), następnie obejrzeć na zdjęciach dostępne standardy pokoi, porównać ceny, zaś na koniec dokonać wyboru, potwierdzić. I skorzystać z błyskawicznych płatności internetowych. A wszystko w dowolnym momencie, również w środku nocy. Bez zastanawiania się, gdzie teraz trzeba kliknąć.

Jak doskonale widać na powyższym przykładzie, program hotelowy NFHotel jest w stanie ułatwić pracę hotelarzowi również w aktywnym pozyskiwaniu klientów. Czytelna, a przy tym schludna szata graficzna, także w zintegrowanych rezerwacjach online do umieszczenia na stronie internetowej, ma w tym swój udział.