Zasłabnięcie starszej osoby – co zrobić?

Zasłabnięcie starszej osoby – co zrobić?

3 views
0

Wypadki chodzą po ludziach – ważne jest, żeby zachować spokój i szybko zareagować. Osoby starsze albo schorowane są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo – zasłabnięcie w pustym mieszkaniu, bez natychmiastowej pomocy może być tragiczne w skutkach. Co zrobić, kiedy bliska nam osoba nie otwiera drzwi ani nie odbiera telefonu?

Szybka reakcja

Przede wszystkim – działaj szybko. Brak kontaktu ze starszą osobą jest sygnałem alarmowym. Jeśli nasza mama czy babcia nie odbierają telefonu i nie otwierają drzwi, nie czekaj – w takiej sytuacji każda minuta ma znaczenie. Czekając na przyjazd pogotowia ratunkowego nie bądź bezczynny i staraj dostać się do środka, aby jak najszybciej udzielić potrzebującemu podstawowej pomocy. Zachowaj spokój i wezwij na pomoc doświadczonych fachowców, którzy sprawnie i skutecznie pozwolą wejść do mieszkania. Firma świadcząca usługi ślusarskie Wrocław bezzwłocznie dotrze do twojego domu, zapewniając ci szybkie wyjście z opresji.

Fachowa pomoc w każdej sytuacji

Nowoczesne firmy działające w branży ślusarskiej zapewniają szerokie usługi, między innymi awaryjne otwieranie drzwi, wymianę zamków czy awaryjne otwieranie samochodów. Warto zawsze mieć pod ręką numer telefonu do zaufanej firmy, aby nie zaskoczyła nas żadna nieprzyjemna sytuacja.