Praktyczny pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie

Praktyczny pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie

0

Nowoczesny ogród to miejsce, które może być wykorzystywane na wiele sposobów. Może być to miejsce do relaksu, jak również przestrzeń odpowiednia do zabaw dla dzieci czy podejmowania gości. Jaki pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie wykorzystać, by móc cieszyć się odpoczynkiem blisko zieleni?

 

Pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie – meble technorattanowe

Podstawowym elementem wyposażenia miejsca wypoczynkowego w ogrodzie są meble. Szeroki wybór mebli ogrodowych może zaskoczyć! Najczęściej rekomendowane są dzisiaj meble technorattanowe, gdyż odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki pogodowe, ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. Prosty pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie to zestaw mebli technorattanowych, składający się z wygodnej sofy, fotela oraz niskiego stolika kawowego. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej palecie kolorów, przez co bez trudu znaleźć można meble dopasowane do potrzeb czy już istniejącej aranżacji przestrzeni. Atutem mebli technorattanowych jest ich niska waga – jest to efekt zastosowania lekkich, aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Wierzch mebli pokrywa plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania brudu. Taki pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie jest chętnie wykorzystywany!

 

Pomysł na kącik wypoczynkowy w ogrodzie z kompletem kawowym

Niewielką przestrzeń ogrodu zaaranżować można przy pomocy kompletów kawowych! Taki zestaw mebli ogrodowych składa się zazwyczaj z kilku wygodnych foteli oraz obszernego stolika kawowego. Komplety kawowe tworzone są z technorattanu, materiałów syntetycznych. Bez trudu znaleźć można nowoczesne meble, które świetnie sprawdzą się w designerskich aranżacjach. Komplet kawowy warto ustawić w cieniu parasola, który chronić będzie przed silnym słońcem.