Szkolimy się – kurs Autodesk Inventor

Szkolimy się – kurs Autodesk Inventor

0

Nowoczesne kursy dostępne online dają nam możliwość poszerzania swoich horyzontów w komfortowych warunkach. Siedząc we własnym pokoju, na ulubionej kanapie z kawą pod ręką możemy odkrywać nieznane dotąd obszary, które pomogą nam odnieść sukces w życiu zawodowym. Ciekawym kursem, który zainteresuje wszystkich pasjonatów technologii i budowy maszyn, jest profesjonalne szkolenie z obsługi programu Autodesk Inventor.

Jak nabyć Autodesk Inventor?

Procedura zakupu kursu online jest dziecinnie prosta. Wystarczy wejść na stronę https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-inventor-projektowanie-lampki-biurkowej.html, zarejestrować się, wybrać kurs, który cię interesuje, złożyć zamówienie i dokonać płatności. Zakup materiałów zajmuje dosłownie kilka minut, a korzyści z dokonania zakupu są nieocenione. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą – kupując kursy w pakiecie możesz sporo zaoszczędzić. Rejestracja w systemie jest jednoznaczna z założeniem osobistego konta, na którym możesz gromadzić swoje kursy, śledzić swoje statystyki, przysługujące ci rabaty i zdobyte odznaki.

Czego się nauczysz?

Kurs obsługi programu Autodesk Inventor składa się z cyklu filmów wideo, wzbogaconych  o komentarze fachowca. Lektor czytelnie zademonstruje ci działanie programu, począwszy od podstawowych funkcji interfejsu, aż po prezentacje finalnego dzieła. Na przykładzie tworzenia lampki biurkowej, nauczysz się tworzyć szkic 2D i 3D, modelowania konstrukcji blaszanych i poszczególnych części, tworzenia zespołów i nadawania wiązań, modelowania w kontekście złożenia, generowania dokumentacji rysunkowej. Zwieńczeniem pracy nad projektem będzie stworzenie foto-realistycznej prezentacji modelu oraz prezentacji widoków rozstrzelonych. A to tylko niektóre możliwości, jakie daje kurs Autodesk Inventor dostępny online.