Zdrowa żywność od 7nutrition   

Zdrowa żywność od 7nutrition  

0

Ważnym elementem w budowaniu sylwetki jest odpowiednia dieta. Dzięki niej nie tylko ciało wygląda lepiej, ale także mamy więcej energii i jesteśmy bardziej zmotywowani do działania. O prawidłowe żywienie powinni dbać przede wszystkim sportowcy i kulturyści. W diecie kulturysty powinno znajdować się dobrze przyswajalne białko, a także zdrowe tłuszcze i węglowodany. Dostarczenie tych wszystkich elementów także ze zewnątrz pomaga w budowaniu sylwetki i rozroście masy mięśniowej. Dietę warto opracować razem z dietetykiem lub trenerem o odpowiednich kwalifikacjach, ponieważ dobrze jest, gdy menu zostanie ułożone pod konkretne cele na których nam zależy. Przy odpowiednim skomponowaniu diety mamy także więcej energii i motywacji do wykonywania ćwiczeń i uczęszczania na siłownię.

Zdrowa żywność 7Nutrition Cherry Jam 1000g

 

Podczas stosowania diety ważne jest nie tylko skompletowanie odpowiednich produktów i ich przyrządzenie, ale także smak, dzięki któremu dieta będzie atrakcyjna i szybko jej nie porzucimy. Ciekawym produktem jest w tym przypadku dżem, który można spożywać sam lub z dodatkami. Wielu osobom dieta i zdrowa żywność kojarzy się z jałowymi, gotowanymi produktami, które niezbyt dobrze smakują. Obecnie jednak przygotowywane diety mogą zawierać naprawdę pyszne produkty w tym namiastkę słodyczy. Jeśli osobie uprawiającej czynnie sport i budującej masę mięśniową brakuje na co dzień słodkich przekąsek to włączenie do swojej diety dżemu 7Nutrition może być bardzo dobrym rozwiązaniem. Dżem można spożywać na kanapkach np. z chlebem razowym lub pełnoziarnistym albo waflami ryżowymi. Dżem można także zastosować przygotowując naleśniki czy gofry. Odpowiednie zbilansowanie składników odżywczych sprawia, że dżem 7Nutrition nie zagraża diecie żadnego sportowca, a wręcz przeciwnie, może ją znacznie urozmaicić.

Pyszny dżem 7Nutrition Cherry Jam 1000g  z kawałkami owoców

 

W gamie produktów 7Nutrition znajdują się pyszne dżemy należące do kategorii zdrowej żywności. 7Nutrition Cherry Jam charakteryzuje się bardzo dobrym, wiśniowym smakiem, dzięki czemu przypadnie do gustu wielu osobom. W dżemie znajduje się bardzo duża ilość wiśni (aż 80%), co jest wyjątkowym wynikiem. Produkt zawiera w swoim składzie również bardzo dużo całych kawałków wiśni, co świadczy o tym, że został wyprodukowany z prawdziwych owoców, a nie sztucznych zamienników. Zawartość poszczególnych makroskładników dostępna jest w tabeli przypisanej do konkretnego dżemu 7Nutrtion. Oprócz smaku wiśniowego dostępne jest jeszcze o wiele więcej różnych smaków dżemów, w tym np. malina czy truskawka. Dżem sprawdzi się bardzo dobrze jako urozmaicenie diety. Zawiera w sobie niewielką ilość substancji słodzących, a także cukier występujący naturalnie w owocach. W przypadku wątpliwości warto skonsultować włączenie dżemu do diety. Może to być dobry zamiennik klasycznych słodyczy, szczególnie na początkowym etapie diety – kiedy wskazane będzie odstawienie czekolady, klasycznych batoników, lizaków, cukierków, ciasteczek itp.