Promienna osoba – wyglądać wspaniale

Promienna osoba – wyglądać wspaniale

1 views
0

Osobista promienność. Niektórzy to właśnie mają – taką aurę, która sprawia, że z każdym dniem jeszcze pięknieją. Piękno bowiem jest kwestią pewnej harmonii wewnętrznej i zewnętrzności, którą akceptujemy, która nas cieszy. Patrzeć na siebie w lustrze i czuć od środka, że dobrze się wygląda – od tego zaczyna się promienność. Okazuje się, że wygląd wpływa także na sposób bycia w świecie, na zadowolenie z życia, na relacje międzyludzkie.

Promienny uśmiech

To, jak wyglądamy, ma znaczenie dla nas samych. Kształtuje w dużej mierze nasze poczucie własnej wartości. Tym samym wpływa na styl bycia z innymi – na to, jak tworzymy nasze relacje z bliskim, ale też ze wszystkimi, których spotykamy na codziennej ścieżce życia. Uśmiech natomiast jest tym elementem, który z jednej strony przynależy do cielesności, z drugiej strony do strefy emocjonalnej i interpersonalnej. Łączy nas z innymi.

Jak zadbać o promienny uśmiech? To pytanie ma wymiar psychologiczny i fizyczny. Jak cieszyć się z życia i tę radość przekazywać innym? Jak sprawić, by nasza dobra energia wewnętrza, wydostawała się na zewnątrz? To trudne sprawy. Wymagające spojrzenia na siebie z innej perspektywy. Tej, która pozwala dostrzec najważniejsze sprawy i zmienić stosunek do życia. Dosłowne zadbanie o uśmiech i zęby natomiast jest prostsze. Jak to zrobić? Implanty zębów Kraków to jedna z propozycji.

Promienne stylizacje

W tworzeniu promiennego i pozytywnego wizerunku dużą rolę odgrywają także stylizacje modowe, czyli ubrania, które wybieramy. Wiele osób bezpiecznie czuje się w rzeczach, które pozwalają im zgubić się w tłumie. Wybierają wiec szare, czarne, brązowe rzeczy – często o nieodpowiednim kroju, zbyt obszerne. Czerń czy szarość może prezentować się wspaniale. Ale kolorowe ubrania, wyróżniające się intensywną barwą, mogą odmienić wygląd w kierunku promienności i radości.