Parasol ogrodowy – trendy na nadchodzące lato

Parasol ogrodowy – trendy na nadchodzące lato

0

Przygotowania do sezonu letniego ruszyły pełną parą! Zanim pogoda zacznie nas rozpieszczać, należy zadbać o swój ogród – posadzić kwiaty, zatroszczyć się o stan trawnika, sprawdzić stan mebli ogrodowych i dodatków… Nie zapomnij o solidnej osłonie przeciwsłonecznej. Wysokiej jakości parasole zapewnią wszystkim osobom odpoczywającym na zewnątrz bezpieczeństwo i komfort w upalne dni. Jakie rozwiązania w tym zakresie proponują czołowi producenci? Sprawdź!

Wytrzymały parasol ogrodowy w rozmiarze XXL

Jakie parasole są obecnie na czasie? W poszukiwaniu odpowiedzi zaglądamy na stronę gardenspace.sk/zahradne-slnecniky. Produkty oferowane przez czołowego producenta wyznaczającego trendy na rynku są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Dostępne modele można podzielić na dwa główne typy: osadzone na centralnym i bocznym maszcie. Solidne, wzmacniane stelaże są oparciem dla czaszy o imponujących rozmiarach. Poszycie z impregnowanego poliestru zacienia rozległą przestrzeń i chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wysokiej jakości tkanina nie niszczeje i nie traci swojej barwy pod wpływem ekspozycji na ostre słońce i inne czynniki zewnętrzne. Na uwagę zasługują zaawansowane mechanizmy regulacji. Proste w obsłudze systemy pozwalają przechylać i obracać czaszę bez przesuwania podstawy.

Parasol z podświetleniem

Parasol przeciwsłoneczny funkcjonalny również w nocy? Teraz to możliwe! Ciekawą nowością na rynku są parasole z wbudowanymi listwami LED zamontowanymi po wewnętrznej stronie czaszy. Listwy emitują światło, które rozpraszane jest przez tkaninę. Otrzymany efekt jest imponujący!