Klinika weterynaryjna Toruń – jaką wybrać?

Klinika weterynaryjna Toruń – jaką wybrać?

0

 

Wybór odpowiedniej kliniki weterynaryjnej dla naszych pupili może być dość problematyczny. Istnieje w końcu tak wiele specjalistów od leczenia zwierząt w Toruniu, że trudno jest wybrać właściwego. Nierzadko, zamiast wieloletniego doświadczenia i na bieżąco aktualizowanej wiedzy specjalistów, Klienci decydują się na placówki, do których jest im najbliżej. Aby upewnić Was, że wybierając klinikę weterynaryjną Avimedicus, zarówno Ty, jak i Twój zwierzak, podjęliście dobrą decyzję, przedstawiamy, dlaczego warto nam zaufać.

 

Kiedy należy udać się do weterynarza?

Dbając o zdrowie naszych czworonożnych pupili należy pamiętać o cyklicznych wizytach w klinice weterynaryjnej i regularnych badaniach kontrolnych. Nie ma ustalonej reguły, jak często powinniśmy odwiedzać lekarza weterynarii – zależy to od wieku zwierzęcia, jego stanu zdrowia i tego, czy nie należy mu się szczepionka. Wizyta w centrum leczenia zwierząt jest też konieczna w przypadku adopcji lub zakupu czworonoga oraz w razie zatrucia, okaleczeń lub innych dolegliwości zwierzęcia. Ważna jest uważna obserwacja psa lub kota w codziennych czynnościach – zmniejszony apetyt, brak zainteresowania zabawą czy zaburzenia poruszania – te objawy powinny zaalarmować właścicieli i skłonić do wizyty w klinice weterynarii. Ewentualność nagłego wypadku i konieczność ratowania zwierzęcia również są przesłanką ku temu, aby odpowiednio wcześniej wybrać placówkę leczenia zwierząt.

Leczenie zwierząt – Toruń

Głównym celem, jaki stawia sobie klinika weterynaryjna Toruń – Avimedicus to zapewnienie możliwie najlepszej opieki zwierzętom. Świadczymy szereg usług – od różnego rodzaju badań profilaktycznych i diagnostyki, po skomplikowane zabiegi chirurgiczne wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Wśród naszych lekarzy są chirurdzy weterynaryjni oraz specjaliści z dziedziny dermatologii zwierzęcej, endokrynologii, nefrologii czy chorób wewnętrznych psów i kotów. Wraz z nimi, o zdrowie Waszych pupili troszczą się wykwalifikowani zootechnicy i technicy weterynarii, których miłość do zwierząt przejawia się w czułej trosce o ich dobro. Nasi pracownicy posiadają wszelką wiedzę i umiejętności, aby profesjonalnie zadbać o komfort, zdrowie i rekonwalescencję czworonogów.

 

Specjalistyczna opieka weterynaryjna w Toruniu

Standardy usług oferowanych przez Avimedicus są profesjonalne i w pełni odpowiadają ogólnoświatowym klinicznym standardom opieki nad zwierzętami. Dzięki naszej klinice, leczenie zwierząt w Toruniu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Poza leczeniem zwierząt domowych, specjaliści Avimedicus przeprowadzają specjalistyczne badania: USG zwierząt, RTG zwierząt, cesarskie cięcie u psów i kotów, inseminację psów i kotów oraz wystawianie paszportów i chipowanie zwierząt. Tak szeroki wachlarz usług sprawia, że klinika weterynaryjna Avimedicus uznawana jest za jedną z najlepszych placówek do leczenia zwierząt w Toruniu (Avimedicus znajduje się w niewielkiej odległości od Torunia, to zaledwie 20 minut drogi z centrum Torunia).